slider 1

          Penyajak           IPGKTHO           Green           Golden frame

Coming Events

Mengenai Kami - 3

Organisasi JK Majlis Rasmi IPGKTHO Tahun 2016
(Sambungan:  3/ 4) 



 Gambar Foto  Nama  Keahlian JK Jawatan   Alamat emel

Fuziah binti Ishak



AJK 5 (Jamuan)

 Pensyarah JKH

fuziahishak@iptho.edu.my 

 Hamizan bin Palil



AJK 6 (Protokol)

Pensyarah JKH

hamizan@iptho.edu.my 

Mohamad Amin bin Simon


AJK 7 (Persembahan Multimedia)

Pensyarah JIP

amin@iptho.edu.my 

Zainuddin bin Abd. Hamid



AJK 8 (Doa)

 Pensyarah JAPIM

 zainuddin@iptho.edu.my

Kan Fong Kuen



 AJK 9 (Dokumentasi)

 Pensyarah JIP

fongkuen@iptho.edu.my 

Mohd. Faizal bin Ghazali


 AJK 10 (Keselamatan)  Jurulatih Kokurikulum
faizal.ghazali@iptho.edu.my 

 Zelkepli bin Shahrom



AJK 11 (Rakaman Video)

Pensyarah JIP

zelkepli@iptho.edu.my

 Melati bin Yaacob



AJK 12 (Hadiah)

Pensyarah JPJK

melati@iptho.edu.my 


Tahun 2018 | 2016: Halaman Sebelum 1 | 2 | 3 | 4 | Hubungi Kami

No comments:

Post a Comment

Note: only a member of this blog may post a comment.