slider 1

          Penyajak           IPGKTHO           Green           Golden frame

Coming Events

Pengarah-pengarah IPGKTHO

Pengetua dan Pengarah yang memimpin IPGKTHO sejak penubuhannya adalah seperti yang berikut:

Bil.
Nama
Status Perkhidmatan
1



Pengetua Pertama:

Tn. Hj. Elias Bin Haji Md. Hanafiah 

(1 April 1992 hingga 4 Oktober 1994)
2


Pengetua Kedua:

Tn. Hj. Kadir Bin Rashid 

(Oktober 1994 hingga Jun 1996)
3



Pengetua Ketiga:

En. Hamzah bin Sidang Mohamed 

(Jun 1996 hingga Oktober 1996)

4




Pengetua Kempat:

Tn. Hj. Ibrahim bin Mat Isa 

(Oktober 1996 hingga Oktober 1997)

5



Pengetua Kelima:

En. Abdul Malek Bin Ismail 

(Oktober 1997 hingga April 1998)


6



Pengetua Keenam:

Tn. Hj. Hashim bin Kahat 

(September 1998 hingga Oktober 2001)

7



Pengetua Ketujuh:

Tn. Hj. Alias bin Ab. Rahman 

(18 Oktober 2001 hingga 3 Januari 2003) 

8



 Pengetua Kelapan:

Tn. Hj. Ahmad bin Wagiman 

(16 Januari 2003 hingga 23 November 2004)

9



Pengetua Kesembilan:

Pn. Hjh. Mazni binti Abu Bakar 

(1 September 2004 hingga 20 November 2006)
10



Pengarah Kesepuluh:

Tn. Hj. A. Aziz bin Abu Bakar 

(1 Disember 2006 hingga 10 September 2010)

11



Pengetua Ke-11:

Pn. Hjh. Zaleha binti Onn

(13 September 2010 hingga 23 Februari 2014)
12



Pengarah Ke-12:

Dr. Hamzah bin Ihsan 

 (16 Mac 2014 hingga 30 Disember 2016)
13

Pengarah Ke-13:

Tn. Hj. Hassan bin Pardi

 (1 Mac 2017 hingga 11 Julai 2017)
14

Pengarah Ke-14:

Tn. Hj. Adib in Sulaiman

 (23 Julai 2017 hingga kini)




































































































































Pengenalan  Sejarah penubuhan IPGKTHO Pengetua dan Pengarah yang berkhidmat di IPGKTHO Naib Pengetua dan Timbalan Pengarah yang berkhidmat di IPGKTHO
Video: Lagu Negaraku, dsb. Lagu Negeri Seluruh Malaysia Lagu Hari Kebangsaan Lagu Patriotik
Contoh brosur

Klik untuk maklumat lanjut:

No comments:

Post a Comment

Note: only a member of this blog may post a comment.